دوربین مداربسته تهران

دوربین مداربسته تهران

بلاگ نوشته های السام

دوربین مداربسته تهران

(9 رای)
دوربین مداربسته تهران

اگر به دنبال خرید دوربین مداربسته مناسب و کسب اطلاعات کافی در رابطه با این محصول قبل از خرید هستید ، در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

ما در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم در کوتاه ترین زمان پاسخگوی سوالات احتمالی شما باشیم تا بتوانید بهترین انتخاب را در تصمیم گیریتان داشته باشید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند :

1. بازار های دوربین مداربسته تهران در کجا هستند؟
2. گارانتی دوربین های مداربسته چه ویژگی هایی دارند و تا چه حد حائز اهمیت هستند؟
3.راهکار برای مواجه با نقص فنی هنگام خرید دوربین مداربسته بدون گارانتی چیست؟
4. در هنگام خرید دوربین مداربسته توجه به چه نکاتی ضروری است ؟
5. برای یافتن نیروهای نصاب دوربین مداربسته در تهران به کجا مراجعه کنیم؟
6. بهترین شرکت های نصب دوربین مداربسته چه ویژگی هایی دارند؟
7. هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟

بازارهای دوربین مداربسته تهران در کجا هستند؟

بورس اصلی دوربین مداربسته واقع در خیابان جمهوری است که به چندین پاساژ خلاصه میشود.البته با گذشت زمان اولویت های خرید از این پاساژ‌ها تغییر کرده است.

در کل پاساژ‌های بزرگمهر ، امجد ، نادری و علاالدین 2 بیشترین حجم تجارت بازار دوربین را به خود اختصاص داده اند.

در گذشته بیشتر پاساژ‌های بزرگمهر و امجد روی بورس بودند اما رفته رفته این پاساژ‌ها جای خود را به پاساژ نادری و در نهایت علاالدین 2 دادند.

حال به بررسی مختصری از این پاساژ‌ها میپردازیم :

پاساژ علاالدین 2 :

این پاساژ دارای شش طبقه میباشد که کلیه مغازه های آن دوربین مداربسته خرید و فروش میکنند و بیشترین حجم خریداران و فروشندگان را به خود اختصاص داده است.

پاساژ نادری :

رونق این پاساژ تا زمان پر شدن پاساژ علاالدین 2 بیشتر دیری نپایید و رفته رفته حجم خریداران در این پاساژ کم شد.

پاساژ امجد :

این پاساژ از سه طبقه تشکیل شده و برای کاربری عرضه قطعات الکترونیکی در نظر گرفته شده است.

البته هنوز هم برخی از فروشندگان دوربین مداربسته در طبقه همکف این پاساژ مشغول فعالیت هستند.

پاساژ بزرگمهر :

پاساژ بزرگمهر از قدیمی ترین پاساژ‌های دوربین مداربسته است.البته باید در نظر داشت که در ابتدا این پاساژ به دلیل فروش دوربین های عکاسی معروف بود و نماینگی های CANON و NIKON مشغول فروش محصولات خود بودند.

رفته رفته به دلیل شهرت این پاساژ برای فروش دوربین ، جا برای خرید و فروش دوربین مداربسته هم باز شد و باعث شد برندهای معتبری مانند HIKVISION ، DAHUA ، PEHS در کنار برند‌های معتبر دوربین عکاسی و فیلم برداری به فروش محصولات خود بپردازند.

گارانتی دوربین‌های مداربسته چه ویژگی هایی دارند و تا چه حد حائز اهمیت هستند؟

گارانتی محصول

گارانتی به معنای ضمانت و ارائه خدماتی است که شرکت در ازای عرضه محصول خود، متعهد می شود تا در صورتی که کالا با نقص فنی یا نرم افزاری رو به رو شد، به تعمیر یا تعویض آن کالا اقدام نماید. در صورتی که ویژگی‌های کالای ارائه شده از سوی شرکت تولید کننده با تبلیغات صورت گرفته برای آن کالا تطابق نداشته باشد یا در طی مدت زمان تعیین شده دچار مشکلی گردد، شرکت ارائه کننده گارانتی موظف خواهد بود کالا را در ازای پرداخت وجه پس گیرد و یا به تعمیر نقص فنی بپردازد.

راهکار برای مواجه با نقص فنی هنگام خرید دوربین مداربسته بدون گارانتی چیست؟

در بازار کالاهایی هم وجود دارد که به صورت قاچاق و غیر قانونی وارد شده است یا برند‌های تولید کننده از اصالت و ریشه درستی برخوردار نیستند .

با این اوصاف این سوال پیش می آید که داشتن گارانتی چه مفهومی دارد؟

متاسفانه حق با شماست! در بازار تجهیزات امنیتی عده ی زیادی مشغول به فعالیت هستند و به دلیل آن که قیمت تجهیزات تولیدی خود را پایین تر از تعرفه بازار عرضه می کنند، مشتریان زیادی هم دارند.

از آنجایی که اغلب این برند ها خدمات پس از فروشی را برای محصولات خو در نظر نگرفتند ، بنابراین در هنگام بروز هرگونه مشکل احتمالی ، کاربر دچار ضرر خواهد شد.

در نتیجه به زبان ساده تر می توان گفت بهره مندی تجهیزات الکترونیکی چون لوازم امنیتی از گارانتی و خدمات پس از فروش، در وهله اول برای کاربر آسودگی خاطر را به همراه می آورد. چرا که ارائه گارانتی به خودی خود به معنای اطمینان تولید کننده و فروشنده از کیفیت کالایی است که عرضه می دارند.

چگونه میتوان گارانتی معتبر دوربین مداربسته را شناسایی کرد ؟

برخی از برندهای دوربین مداربسته وارداتی، نمایندگی رسمی فعالی در کشورمان ندارند و به همین دلیل شرکت های متفرقه‌ای خدمات پس از فروش آن را ارائه می دهند. در حالی که دوربین‌های مداربسته برندهای داخلی همچون آی تی آر یا ویزیترون به طور مستقیم و تخصصی از خدمات پس از فروش شرکت تولید کننده خود بهره مند می‌باشند. بنابراین یکی از نکاتی که به شما در انتخاب بهترین گارانتی کمک می کند، گزینش آن گارانتی است که از سوی خود شرکت تولید کننده معرفی می شود.

در هنگام خرید دوربین مداربسته توجه به چه نکاتی ضروری است ؟

دوربین مداربسته
  1. تا چه اندازه میزان تشخیص چهره افراد در دوربین برای شما اهمیت دارد ؟
  2. تا چه قیمتی میخواهید برای دوربین مداربسته هزینه کنید؟
  3. دوربین مداربسته را برای چه محیطی میخواهید؟
  4. و.....

برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید دوربین مداربسته میتوانید به ( راهنمای خرید دوربین مداربسته در 5 گام ) مراجعه کنید.

برای یافتن نیروهای نصاب دوربین مداربسته در تهران به کجا مراجعه کنیم؟

نصاب دوربین مداربسته

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تنها با یک سرچ ساده در گوگل میتوان به هر اطلاعاتی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

پیدا کردن نصاب هم از این قاعده مستثنی نیست !

همچنین میتوانید به شرکت های نصب دوربین مداربسته که با نمایندگی های معتبر قرار داد دارند مراجعه فرمایید.

بهترین شرکت های نصب دوربین مداربسته چه ویژگی هایی دارند؟

گاهی تعدد شرکت های فعال در این زمینه ممکن است باعث سردرگمی شود و اگر در انتخاب این شرکت دچار اشتباه شویم متحمل هزینه های سنگینی خواهیم شد و این امر قطعا خوشایند نخواهد بود.

ما نگرانی شما را درمورد انتخاب یک شرکت خوب درک میکنیم و قصد داریم شما را با ویژگی های یک شرکت خوب فعال در این زمینه آشنا کنیم تا بهترین تصمیم را برای انتخاب بگیرید.

ویژگی هایی که باید نسبت به آنها دقت کافی داشته باشید :

  1. این شرکت ها باید رزومه و سابقه کار خوبی داشته باشند و به عنوان مثال برای ارزیابی این کار میتوانید تعداد پروژه های موفق شرکت مورد نظر را بررسی کنید.
  2. هر سازمان موفقی نیازمند نیروی کار متعهد و کاربلد است و این ویژگی درمورد شرکت های دوربین مداربسته هم صادق است و باید دارای تیمی از افراد مجرب و کاربلد باشد.
  3. به منافع مشتری احترام بگذارد و با گذاشتن وقت کافی نیاز مشتری را تشخیص و شناسایی کند و در نهایت مشاوره اصولی و درستی را به او عرضه کند.
  4. کار نصب را اصولی و مطابق با استاندارد های لازم مورد نیاز قبل از نصب ، از قبیل شناسایی محیط ، برآورد تعداد دوربین مورد نیاز آن محیط و.... انجام دهد.
  5. خدمات فروش و پس از فروش داشته باشد. بعضا پیش می آید که پس از خرید و نصب ، سیستم دوربین به درستی کار نکند و در نتیجه نیازمند خدمات پس از فروش آن شرکت خواهد بود تا با ضمانت قبل از خریدی که شرکت داده است بتوان مشکل را حل کرد.

هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟

هزینه نصب دوربین مداربسته

هزینه نصب دوربین مدار بسته به عوامل مختلفی بستگی دارد.

از جمله مهم ترین این عوامل میتوان به مدل دوربین ، تعداد دوربین و محل قرار گیری دوربین اشاره کرد.

مدل دوربین:

مدل دوربین مداربسته نقش مهمی در کم و زیاد کردن هزینه نصب دارد.بسته به محیط مد نظر برای نصب دوربین میتوان مدل دوربین را انتخاب کرد. (راهنمای خرید دوربین مداربسته در 5 گام)

دوربین مداربسته از لحاظ با سیم یا بدون سیم بودن ، پروتکل ارتباطی شبکه یا آنالوگ ، مقدار دید در شب ، کیفیت تصویر ، درجه حفاظت محیطی ، جنس بدنه و... انواع گوناگون دارد.

به همین دلیل مهم است که هنگام خرید دوربین مداربسته با توجه به محیط وهدف مورد نظر بهترین نوع آن را انتخاب کنیم.

تعداد دوربین:

متخصصان نصب ، در ابتدا محیط مد نظر را مورد بررسی قرار میدهند و سپس مکان های مناسب برای قرار گیری دوربین را مشخص میکنند.

از جمله این مکان ها میتوان به پارکینگ ، راه پله ، حیاط و... اشاره کرد.

محل قرار گیری دوربین:

محل قرار گیری دوربین یا به عبارتی ارتفاع نصب دوربین نقش تعیین کننده ای بر هزینه نصب دوربین دارد.

متخصص نصب دوربین مداربسته با تخصص خود محل مورد نظر برای نصب را پیدا میکند و هیچ نقطه کوری برای خدمات امنیتی باقی نمیگذارد.

سایر عوامل جانبی که بر قیمت دوربین مداربسته تاثیر میگذارد :

تجهیزات مورد استفاده برای نصب ، فضای نصب ( داخل ساختمان/خارج ساختمان ) ، سختی کار مانند داکت کشی ، لوله گذاری و... ، عایق بندی رطوبتی دوربین در صورتی که نصب در فضای خارجی باشد و در نهایت به میزان تخصص نصاب بستگی دارد.

نماینگی فروش دوربین مداربسته در تهران

دوربینو نمایندگی فروش دوربین مداربسته و تامین کننده انواع دوربین‌ها میباشد و آن‌ها را همراه با قطعات جانبی مورد نیاز ، به صورت تکی و عمده با قیمت ارزان و مناسب به فروش میرساند.

ما محصولات قابل اعتماد و با کیفیت را همراه با گارانتی و ضمانت خدمات فروش و پس از فروش را به شما عرضه میکنیم.

انواع دوربین‌های تحت شبکه یا آی پی از نوع دوربین های بیسیم کوچک مخفی قابل حمل گرفته تا مدل های چرخشی، دام، بولت و اسپید دام و... موجود می باشند.

دوربین‌ها از رزولوشن های بسیار بالا و با کیفیت بهره می برند تا به ثبت تمام جزئیات محل مورد نظر بپردازند.

همچنین دارای قابلیت های دید در شب، استارلایت، سنسور های تشخیص حرکت، ضبط صدا، ایجاد گفتگوی دو نفره از راه دور و غیره هستند.

شما میتوانید همین الان برای خرید دوربین مداربسته با اطمینان خاطر به صورت حضوری و غیر حضوری از طریق فروشگاه اینترنتی دوربینو اقدام فرمایید.

چرا دوربینو ؟

دلیل انتخاب دوربینو

در صورت نیاز برای مشاوره رایگان میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.متخصصان ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس : 09056401322

پیشنهادهای لحظه‌ای برای شما

دیدگاه شما

دوربینو | تجربه‌ی خرید آنلاین دوربین مداربسته 

دوربینو بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور در زمینه دوربین مداربسته و دزدگیر، اینک در آستانه‌ی پنجمین سال فعالیت، با گستره‌ای از کالاهای متنوع در زمینه سیستم‌های امنیتی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که دوربینو از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است. گستره‌ای به وسعت تمام تجهیزات مورد نیاز برای تامین امنیت منزل و محیط کار و … . دوربینو ، چهار سال پس از آغاز فعالیت، با داشتن مراکز توزیع در استان تهران و شیراز ، امکان تحویل کالا را به‌صورت رایگان (در مورد خریدهای بیش از دو میلیون تومان) در همان روز ثبت سفارش فراهم کرده است.

نماد اعتماد

استفاده از مطالب سایت برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دوربینو و لینک به منبع بلامانع است. Copyright © 2017 – 2022

عضویت در خبرنامه السام

با عضویت در این خبرنامه از جدیدترین مقالات و محصولات السام مطلع شوید
بروز بمانید
close-link
Click Me
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
فرم ورود به دوربینو

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام در دوربینو